Новини
Економіка

Жителі Волочиська можуть підтримати громадський бюджет у три кліки

До 25 листопада у місті Волочиську на Хмельниччині триває голосування за проєкти бюджету участі. Аби створити додаткові зручності для містян ПриватБанк відкрив додатковий канал для голосування в усіх терміналах самообслуговування банку. 

Підтримати проєкт можуть жителі Волочиська, яким виповнилося 16 років. Для цього у терміналі самообслуговування банку потрібно зробити усього кілька кліків:

Клік 1 – авторизація за номером телефону або карткою,

Клік 2 – вибір проекту,

Клік 3 – голосування.

У рамках Програми бюджетування за участі громадськості жителі Волочиської громади можуть обирати проєкти, спрямовані на розвиток освіти, культури, спорту та житлово-комунального господарства краю: https://volochyska-budget.e-dem.in.ua/#/projects

Кожний містянин може підтримати одночасно три проекти. Ті, які наберуть найбільшу кількість голосів, будуть реалізовані в наступному році. 

Громадський бюджет — демократичний процес, який надає можливість кожному мешканцю брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них. До сервісу голосування за проєкти громадського бюджету у терміналах самообслуговування ПриватБанку підключено понад 70 міст та об’єднаних територіальних громад із різних куточків України.

Зазначимо, що від 7 листопада мешканці Хмельницького, яким не байдуже, як розвиватиметься їхнє місто, можуть проголосувати за проекти, подані на конкурс у рамках Бюджету участі.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter