Інтерактивні табло і wi-fi на зупинках: як дороги в Кам’янці робитимуть безпечнішими | Поділля News
Новини
Інфраструктура

Інтерактивні табло і wi-fi на зупинках: як дороги в Кам’янці робитимуть безпечнішими

Дороги в Кам’янці-Подільському робитимуть безпечнішими. У місті має з’явитися інтелектуальна система управління дорожнім рухом, нові перехрестя, сучасні зупинки, обладнані wi-fi, інтерактивні табло. Про це повідомляє портал eu-ua.org.

як повідомляється, Верховна Рада ратифікувала фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком і дала старт проєкту “Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України”. Фінансова угода передбачає надання Україною державної гарантії Європейському інвестиційному банку щодо забезпечення реалізації Закону «Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України». Окрім Львова, Одеси, Дніпра, Харкова та Києва, до переліку міст, де буде реалізовуватися проєкт, увійшов і Кам’янець-Подільський.

Такі заходи в результаті мають зробити дороги більш безпечними, зокрема зменшити кількість аварій, травм та смертей в ДТП. Загалом очікується, що мешканці міст зможуть безпечно їздити на велосипедах, ходити пішки, менше користуватимуться приватним транспортом, а громадського не доведеться чекати довго. Детальнішу інформацію можна дізнатися за посиланням.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter