Новини
Суспільство

У Хмельницькому завершують будівництво гуртожитків для спецпризначенців

На бійців ССО чекає новосілля у Хмельницькому. Як повідомляє armyinform.com.ua, на території військового містечка завершується будівництво гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців однієї з частин Сил спеціальних операцій.

Будівельники вийшли на фінішні роботи. У двох будівлях завершуються внутрішні роботи, монтують освітлювальні прилади. А в третій представники будівельної компанії вже збирають та встановлюють меблі в кімнатах.

“У гуртожитках уже підключили всі комунікації: є світло, вода і тепло.    Будівельники розуміють свою відповідальність і працюють інтенсивно”, ‒ зазначив головний інженер квартирно-експлуатаційного відділу полковник Володимир Деренівський

Кожен майбутній гуртожиток розрахований на 125 ліжок. Це двоповерхова будівля з блоковою системою на дві кімнати. На блок встановлені душові та туалетні кабіни, бойлер та умивальники. На кожному поверсі є кухня та кімната для прання. Меблі та побутову техніку закуповуватиме оборонне відомство.

Роботи з обладнання гуртожитків йдуть до завершення, і невдовзі військовослужбовці-спецпризначенці отримають можливість розміститись у просторих, світлих та сучасних приміщеннях.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter