Як дітей у Хмельницькому вчать сортувати відходи | Поділля News
Новини
Екологія

Як дітей у Хмельницькому вчать сортувати відходи

Екобус завітав до вихованців дитсадка №30 “Журавлик” у Хмельницькому. Дітей навчали сортувати небезпечні відходи та розповідали про те, як кожен з них може врятувати планету від сміття, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”.

Екобус приїхав із важливою місією – продемонструвати, як це бути справжніми екологами. Які відходи у які коробки треба складати. Такі зустрічі організували більш як у 10 дитсадках міста.

За словами працівників комунального підприємства “Спецкомунтранс”, найактивніше здають відпрацьовані батарейки, лампи, термометри,  приносять медикаменти, тару з-під хімії та пластик жителі мікрорайону Озерна. Що саме збирає екобус, знають навіть найменші. І вірші про сортування вчать.

Від офісу “Розумне довкілля Хмельницький” дошкільнятам вручили спеціальні еконаліпки. Ця малеча, переконані організатори, вже знає, як можна врятувати планету від сміття. 

Лише у Хмельницькому віддали на утилізацію 2 тонни відпрацьованих батарейок за рік.

“Люди реагують дуже позитивно. Кількість відходів, які нам здають,  порівняно з іншими роками збільшилась. Маємо 2 тисячі батарейок, переданих на утилізацію, 17 тисяч люмінісцентних ламп, близько 4 тисяч енергоощадних ламп, навіть папір приносять”, – розповіла юристконсульт ХКП “Спецкомунтранс” Євгенія Смолієнко.

Нагадаємо, де у Хмельницькому стоятиме екобус у грудні

Детальніше – у сюжеті МТРК “Місто”:

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter