Новини
Статистика

Антимонопольники Хмельниччини за рік принесли у бюджет 750 тисяч гривень

У 2019 році Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України припинило 45 порушень законодавства про захист економічної конкуренції. Порушники були оштрафовані на 2,7 мільйона гривень, до Державного бюджету сплачено 750 тисяч гривень, повідомляє прес-служба ХОТВ АМКУ.

Було розпочато 27 справ за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Розглянуто 31 проект рішень органів влади та органів місцевого самоврядування, з них 3 – не погоджено. На вимогу Відділення суб’єкти господарювання та органи влади виконали 14 рекомендацій та усунули умови, що сприяють виникненню ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

Економічний ефект від припинення порушень склав 60 мільйонів гривень.

Відділення отримало 17 подань правоохоронних органів, за результатами їх розгляду розпочато 10 справ.

Було припинено 19 порушень під час державних закупівель у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій шляхом спотворення результатів торгів. Загалом 27 суб’єктів господарювання оштрафовані  на 1,5 млн. грн.

Дослідженнями були охоплені товарні ринки обслуговування будинків та прибудинкових територій, виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, газопостачання та постачання електричної енергії, вивезення твердих побутових відходів, оренди комунального майна, роздрібної торгівлі лікарськими засобами та виробами медичного призначення, перевезення пасажирів транспортом загального користування, охоронних послуг, архівних послуг, земельних торгів, лісового  господарства, мінеральних добрив.

Читайте також: Владу Старокостянтинова змусили провести конкурс управителів будинків

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter