Новини
Кримінал

На Хмельниччині шахраї знімають гроші з рахунків під приводом монетизації субсидій

Поліцейські повідомляють про новий вид шахрайств на Хмельниччині: під приводом монетизації субсидій зловмисники знімають кошти з рахунків громадян.

За даними поліції, жертвою такого виду шахрайств став 64-річний хмельничанин, з рахунку якого зловмисники зняли 7400 гривень.

“Не секрет, що шахраї дуже швидко реагують на усі нововведення у нашому житті. Відтак, після запровадження монетизації субсидій, тобто відшкодування коштів пільговикам на спеціальний банківський рахунок, з’явився новий вид шахрайств”, – коментують поліцейські.

Як зазначили у поліції, вчора, 20 січня, о 12.20 годині до 64-річного хмельничанина зателефонувала невстановлена особа, яка представилась працівником служби соцзахисту населення. Під приводом нарахування коштів по субсидії, додзвонювач випитав реквізити банківської картки потерпілого та зняв з неї 7400 гривень.

По факту шахрайства працівники поліції відкрили кримінальне провадження і наразі працюють над пошуком зловмисника. Також правоохоронці застерігають громадян від того, щоб повідомляти інформацію щодо власного банківського рахунку телефоном. Якщо до вас телефонують і залякують тим, що картку заблоковано і ви не отримаєте кошти, залишайтеся спокійними і скажіть додзвонювачу, що ви всі проблеми вирішите безпосередньо у банківській установі.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter