Новини
Армія

Над Хмельниччиною знову літають бомбардувальники

В бригаді тактичної авіації імені Петра Франка, що дислокується на Хмельниччині, пройшла чергова льотна зміна. Погода внесла свої корективи, сніг і сильний вітер значно ускладнили підготовку до виконання польотів літаками-розвідниками СУ-24МР та бомбардувальниками СУ-24М. Але не зважаючи на сезонні труднощі особовий склад батальйону аеродромно-технічного забезпечення своєчасно і якісно впорався з підготовкою інфраструктури військового аеродрому.

Згідно планової таблиці польотів екіпажі бригади виконували вильоти вдень та вночі у складних метеорологічних умовах. Для підтримання льотного вишколу, з метою відновлення та підтримання навиків пілотування екіпажі виконували вправи в зоні пілотування та за маршрутами.

Сильний боковий вітер, швидкість якого досягала 8 – 10 м/секунду внесла додаткові корективи пілотам, особливо при виконанні посадки.

Не зважаючи на не сприятливі погодні умови, особовий склад успішно впорався з завданням і чергова льотна зміна дала можливість підвищити рівень професійної підготовки екіпажами бригади, – зазначив під час розбору польотів командир бригади, військовий льотчик 1 класу полковник Євген Булацик.

Сергій Жмурко. Фото автора

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter