Новини
Фінанси

Через махінації “швидкі” Хмельниччини недоотримали пальне

Прокуратурою Хмельницької області виявлено порушення законодавства при проведенні публічних закупівель паливно-мастильних матеріалів для «Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». 

Встановлено, що у 2018 році проведено закупівлі та із переможцем відкритих торгів укладено два договори про закуплю за бюджетні кошти 120 тис літрів бензину та дизельного палива. Відповідно до умов вказаних правочинів загальна вартість товарної продукції склала 2,8 млн грн. 

Водночас, після проведення відкритих торгів, всупереч норм Закону України «Про публічні закупівлі» та положень укладеного договору, без будь-яких належних на те підстав, між замовником та постачальником укладено додаткові угоди, якими загальний обсяг пального, що планувався закупити зменшено, чим протиправно збільшено ціну за одиницю товару. 

Враховуючи загрозу порушення економічних інтересів держави, за позовами прокуратури зазначені додаткові угоди судом визнано недійсними. Незважаючи на вказані рішення суду, постачальником так і не поставлено частину товару, а тому виконати умови договорів в повному розмірі прокуратура вимагає у судовому порядку.

Як повідомив начальник управління прокуратури області Андрій Гаврилик, позови прокурора про допоставку на користь закладів охорони здоров’я майже 18,5 тис літрів пального на суму 365 тис грн перебувають на розгляді у господарському суді м. Києва.

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter