Новини
Духовність

Кам’янець-Подільський гарнізон отримав унікальну ікону Пресвятої Богородиці

Голова синодального управління військового духовенства, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан до Кам’янця-Подільського прибув із важливою місією – передати військовим ікону Пресвятої Богородиці – покровительки українських воїнів, повідомляє прес-служба міської ради.

Ікона створена на прохання військових священників і ветеранів АТО, її написав художник Юрій Нікітін. Образ є унікальним: біля Покрови зображене воїнство небесне, місто Київ з Дніпром, а під покровом Божої Матері перебувають усі захисники, від козаків-запорожців до майданівців, Героїв Небесної сотні та воїнів АТО.

Відтепер святиня знаходитиметься в каплиці святого Георгія Переможця на території військового гарнізону. Саме тут за участю митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського Антонія, старшого капелана Хмельницької області отця Дмитра Махоти, духовенста капеланів Хмельницької єпархії, військового капелана, настоятеля церкви святих апостолів Петра і Павла Олександра Цісаря, а також представників міської влади і військовослужбовців відбулося богослужіння.

Ще три, менших, образи отримали від владики 201-й навчальний центр, 48 Кам’янець-Подільська інженерна бригада і Центр розмінування. Передача ікон разом із церковними нагородами відбулася в Будинку офіцерів.

Ми прекрасно розуміємо, що лише силою зброї не можемо протистояти потужному ворогові. І потребуємо допомоги світового співтовариства, але, в першу чергу, допомоги Божої, – підкреслив митрополит Іоан. –

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter