Маршем та панахидою у Хмельницькому вшанували Героїв Небесної Сотні (ФОТО)
Марш Героїв стартував о 16.00 від пам’ятника «Ангел Скорботи» і пройшов вулицями Проскурівською, Соборною, Подільською, Кам’янецькою та Героїв Майдану. В колоні йшли 315 курсантів, які несли в руках портрети загиблих під час Революції Гідності та фото полеглих на Сході бійців. Також у Марші взяли участь кілька сотень хмельничан.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/02/Marsh-Geroyiv-03.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/02/Marsh-Geroyiv-05-1024x762.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/02/Marsh-Geroyiv-07.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/02/Marsh-Geroyiv-08.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/02/Marsh-Geroyiv-09.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/02/Marsh-Geroyiv-10.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/02/Marsh-Geroyiv-11.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/02/Marsh-Geroyiv-13-1024x763.jpg)
Біля пам’ятника Героям Небесної Сотні представники Духовної Ради Хмельницького – священники різних конфесій – відправили спільну панахиду за загиблими.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/02/Marsh-Geroyiv-14.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/02/Marsh-Geroyiv-16.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/02/Marsh-Geroyiv-17.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/02/Marsh-Geroyiv-18.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/02/Marsh-Geroyiv-19-1024x762.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/02/Marsh-Geroyiv-20.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/02/Marsh-Geroyiv-21.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/02/Marsh-Geroyiv-22.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/02/Marsh-Geroyiv-23.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/02/Marsh-Geroyiv-24.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/02/Marsh-Geroyiv-25.jpg)
Хвилиною мовчання під «Плине кача» хмельничани вшанували подвиг героїв.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/02/Marsh-Geroyiv-0.jpg)
Автор: Тетяна Новак20 лютого для мене – приклад, напевно, найнеймовірнішого того, що можна було б назвати гідністю, коли проста людина – вчитель, студент, юрист – з дерев’яним щитом, без щита, в шоломі, без шолома йшов на Інститутську. Йшов, бо співпереживав своїм побратимам. Побачив, що той, хто з ним був поруч, лежить і стікає кров’ю. І його звідти треба виносити. Під кулями, ризикуючи собою. Це називається гідність, героїзм і самопожертва, – сказав під час мітингу Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.
Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter