Новини
АКТУАЛЬНО

Від завтра у Хмельницькій області почнуть діяти перші блокпости

Перші блокпости запрацюють у Нетішині. За розпорядженням Кабміну у містах-супутниках АЕС запроваджуються посилені карантинні заходи. Зокрема, від завтра, 18 березня, в Нетішин можна буде в’їхати або виїхати з нього лише за  перепустками.

“Перепустки надаються лише людям, які мають транспортні засоби (люди, що зареєстровані, проживають, працюють у Нетішині), для того, аби вони безперешкодно в’їжджали та виїжджали з міста.
У зв’язку з ажіотажем, в оперативно-черговій службі, яка розташована на 1 поверсі міської ради (вул. Шевченка, 1), перепустки отримуватимуть лише керівники місцевих підприємств та установ для своїх працівників, всі інші мешканці від завтра, 18 березня, зможуть отримати перепустки в уповноважених осіб на блокпостах”, – зазначають у пресслужбі міськвиконкому.

Міський голова Нетішина повідомив, що працюватимуть два блокпости: зі сторони Славути та зі сторони Острога. Буде проводитись вибіркова перевірка водіїв та пасажирів на предмет ураження вірусом (вимірювання температури та загальне опитування).

Хоча влада Нетішина рекомендує водіям не заїжджати транзитом в місто, але все ж автівки пускатимуть після ретельної перевірки.

Загалом у області на сьогодні прийнято рішення про створення спеціальних груп з числа працівників правоохоронних органів та бійців Національної гвардії, які зможуть блокувати пересування дорогами Хмельниччини.

Про це повідомив голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет для XM-inside.

Ці спецгрупи готові до здійснення карантинних блокадних заходів на всіх кордонах області, пов’язаних із обмеженням в’їзду та виїзду на територію Хмельниччини.

“Звичайно, це відбуватиметься лише у тому разі, якщо РНБО прийме відповідне рішення”, – зауважив Дмитро Габінет.

Він також додав, що силовики наразі забезпечені усіма засобами індивідуального захисту.

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter