Новини
Фінанси

$12 млн витратили хмельничани з початку року на нові авто

У першому кварталі 2020 року в Хмельницькому та області придбали 420 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $28 тис.

Сума витрат у січні-березні в регіоні склала $12 млн. Найпопулярнішою маркою було Renault, яких зареєстрували 93 авто на суму $1,4 млн без врахування вартості додаткового обладнання. Також попитом користувалися Toyota і Nissan, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Бестелерами у Хмельницькому були кросовери Toyota RAV4 і Renault Duster, яких зареєстрували однакову кількість. Крім них були популярними Renault Sandero і Kia Sportage.

Серед зареєстрованих авто 40% – машини з дизельними двигунами, а середній об’єм двигуна становив 1,9 тис сантиметрів кубічних.

Загалом у першому кварталі 2020 року в Україні зареєстрували 20 тис нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $28 тис. Сума витрат у січні-березні склала $560 млн. Найпопулярнішою маркою в Україні було Renault, яких зареєстрували 3,5 тис авто. Минулого місяця через введення карантину в Україні продажі знизились на 16%, якщо порівнювати із березнем 2019 року.

Надаємо, у лютому у Хмельницькому та області придбали 140 нових автомобілів.

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter