На Хмельниччині авіатори відточують навички пілотування та бомбометання
З початку місяця льотчики відлітали щонайменше чотири льотні зміни.
Попри карантин, оголошений в державі, бойова підготовка льотчиків бригади тактичної авіації імені Петра Франка, яка дислокується на Хмельниччині, відбувається щотижня. Від початку квітня авіатори відлітали щонайменше чотири льотні зміни.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/04/bombarduvalnyky-2-1024x683.jpg)
Польоти відбуваються з дотриманням всіх необхідних вимог безпеки щодо засобів захисту, дезінфекції та гігієни, повідомляє АрміяInform.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/04/bombarduvalnyky-3-1024x576.jpg)
Під час льотних змін екіпажі бомбардувальників Су-24М та розвідників Су-24МР відновлювали навички з техніки пілотування, навігації і бойового застосування за різних метеорологічних умов вдень і вночі. Зокрема, пара Су-24М здійснила польоти та бомбометання на авіаційному полігоні.
Автор: Тетяна НовакЧитайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter