У Кам'янці-Подільському пройде "Cyber Brukivka" | Поділля News

У Кам’янці-Подільському пройде “Cyber Brukivka”

Міжнародний кінофестиваль “Бруківка” – незалежний щорічний фестиваль, який організовується у Кам’янці-Подільському з 2017 року.

Цьогоріч «Бруківка» проходить вчетверте і має назву «КіберБруківка 2(4)20».

На фестиваль було надіслано 3 034 роботи зі 110 країн світу, серед яких 70 з України.

Подивитись фестиваль у прямому ефірі можна 16 травня з 15:00 на сайті: https://brukivkafest.com або на сторінках фестивалю у соціальних мережах.

Програма IV Кам’янець-Подільського Міжнародного кінофестивалю «Бруківка»:
15:00 – Урочисте відкриття онлайн кінофестивалю «КіберБруківка 2(4)20»
15:15 – Показ робіт у номінації «Український аматорський короткометражний фільм»
15:45 – Показ робіт у номінації «Український професійний короткометражний фільм»
17:45 – Показ робіт у номінації «Короткометражний фільм до 60 секунд»
18:00 – Показ робіт у номінації «Міжнародний короткометражний фільм»
19:30 – Показ робіт у номінації «Короткометражний фільм у жанрі кіберпанк, пост-апокаліпсис, жахи та наукова фантастика»
21:45 – Показ робіт у номінації «Короткометражний фільм, який знято під час пандемії COVID-19»
22:15 – Оголошення переможців та закриття кінофестивалю

Шорт-лист учасників кінофестивалю включає:

Український аматорський короткометражний фільм:

1. Мавка (2020),Режисер Альона Шилова, Київ
2. Вплив (2019), Режисер Анастасія Солдатенкова, Харків
3. Слони (2020), Режисер Заур Джафаров, Київ
4. Followers (2019),Режисери Роберт Куньєвський та Діна Ібрагімова, Україна / Польща
5. Мисливці (2019), Режисер Сандра Алексєєва, Одеса
6. Блуд (2020), Режисер Юрій Онищенко, Одеса
7. Життя лінивого бєздєльніка (2020), Режисер Роман Кологойда, Київ
8. Viseu, my love (2019), Режисер Ольга Богачевська, Київ
9. Правдозахисні окуляри (2020), Режисер Андрій Остріковський, Київ
10. Sir Chub de Pigi (2019), директор Олександр Гойсан, Івано-Франківськ

Український професійний короткометражний фільм:

1. Залежність (2019),Режисер Валерія Ходос, Київ
2. Вартовий часу (2020), Режисер Софія Семенюк, Харків
3. Івана Купала (2020), Режисер Ангеліна Турська, Київ
4. ШНУРОЧКИ (2019), Режисер Юлія Тамтура, Вінниця
5. Історія однієї перерви (2019), режисер Наталія Давиденко, Київ
6. #LIKE4LIKE (2020), Режисер Сергій Мисак, Київ
7. Рушник (2019), Режисер Оксана Карпус, Київ
8. Прізвище в кишені (2019), Режисер Степан Коваль, Київ
9. ХАЙП (2019), Режисер Віктор Буток, Київ
10. S(HE) (2019), Режисер Олена Рубашевська, Донецьк

Короткометражний фільм у жанрі кіберпанк, пост-апокаліпсис, жахи та наукова фантастика:

1. Atoumn (2019), Режисер Устин Данчук, Херсон
2. Прибічник (2020), Режисер Сергій Найда, Київ
3. Легкість буття (2019), Режисер Сергій Хорольський та Дарія Юсикова, Київ
4. Лють винищувача драконів 7 (2020), Режисер Микола Бурденій, Сторожинець, Чернівецька область
5. Одне життя (2020), Режисер Максим Мельник, Тернопіль
6. Похоронний марш снотворця (2020), Режисер Вітторіо Бонуто, Італія
7. Радянський Кіберпанк (2019), Режисери Тарас Лащак та Станіслав Пуздряк, Україна, Чернівці
8. Replica (2020), Режисер Альваро-де-ла-Хос, Іспанія
9. Q: примарний віддалений ефект (2019), Режисер Маркус Ханіш, Німеччина та Ісландія
10. The Barber (2020), Режисер Сергій Пудіч, Україна

Міжнародний короткометражний фільм:

1. Fata Morgana (2020), Режисер Ангеліна Комарова, Франція та Україна
2. Валіза без ручки (2019), Режисер Сергій Куклов, Білорусь
3. Блакитна матерія (2019), Режисер Андреа Гатопулос, Італія
4. ЕТИКЕТКА (2019), Режисер Георгій М. Унковський, Македонія, колишня Югославська Республіка Yurii Onyshchenko
5. І ТАК (2019),Режисер Ентоні Нті, Республіка Гана, Західна Африка

Короткометражний фільм до 60 секунд:

1. Маленька смерть (2020), Режисер Ігнасіо Родо, Іспанія
2. Осінь (2019), Режисер Жан-Марі Вілньов, Франція
3. Ще не закінчилося (2019), Режисер Джанлука Гранокіа, Італія
4. ГІФ (2019), Режисер Ермініо Кардіель, Іспанія
5. Фільтр Selfie (2019), Режисер Еліна Пупіна, Україна

Короткометражний фільм, який знято під час пандемії COVID-19 (Спеціальна номінація):

1. Кімната відпочинку (2020), Режисер Аріель Пліщук, Ізраїль
2. Маніякюр (2020), Режисери Коля Бурдейній та Юлія Мельник, Україна
3. Перший день (2020), Режисер Філіп Гуд, США
4. Covid – 19 з космосу (2020), Режисери Едоардо Нерві, Леа Борньотто та Віра Борніотто, Італія
5. Вбивство часу (2020), Режисер Ніл Мерфі, Іспанія

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter