На Хмельниччині – новий військовий комісар
Сьогодні, 13 травня, у Хмельницькому військовому гарнізоні представили нового військового комісара області. Ним став полковник Костянтин Радченко.
Перед командирами Хмельницького гарнізону, військовими комісарами районів та міст області виступив начальник штабу – перший заступник командувача військ оперативного командування «Захід» генерал-майор Олег Мікац.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/05/1_1-1024x701.jpg)
Він зокрема, відзначив, що Хмельниччина була і залишається однією з кращих у Збройних Силах у питаннях забезпечення комплектування військ, у чому є заслуга здорового, згуртованого і компетентного військового колективу. Генерал Мікац висловив упевненість в тому, що з приходом нового керівника цей колектив працюватиме не менш успішно, а область і надалі показуватиме незмінно високий результат, інформують у пресслужбі Хмельницького обласного військового комісаріату
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/05/1-1-1024x618.jpg)
Після цього, новопризначений обласний військовий комісар, він же начальник Хмельницького гарнізону, відвідав з робочим візитом голову Хмельницької ОДА Дмитра Габінета.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/05/2-1-1024x684.jpg)
Сторони обговорили окремі питання проведення цьогорічного весняного призову до лав Збройних Сил. Особливу увагу приділили заходам, що спрямовані на запобігання можливого виникнення спалахів захворювання на COVID-19 у військових частинах у зв’язку з прибуттям туди призовників з інших регіонів України. Зокрема наразі розглядається можливість проходження ними самоізоляції після прибуття у військову частину та проведення таким особам ПЛР-досліджень. Сторони домовилися щодо подальшої координації дій у зазначеному питанні.
Довідково: Костянтин Радченко народився у 1981 році у Казахстані у м. Семипалатинську. У 2002 році закінчив військовий інститут артилерії при Сумському державному університеті. Офіцерську службу почав командиром гаубичного самохідно-артилерійського взводу, після чого пройшов ряд посад в артилерійських підрозділах ОК «Схід» та ОК «Південь». У 2011-2013 роках – слухач Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.
Проходив також службу у штабах оперативних командувань і Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, був начальником штабу – першим заступником командира окремої механізованої бригади. У 2017-2019 роках керував кафедрою загальновійськових дисциплін Військово-юридичного факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. До призначення на посаду військового комісара був начальником відділу в управлінні підготовки штабу командування територіальної оборони Командування Сухопутних військ ЗС України.
Андрій Агєєв.
АрміяInform_Хмельницький. Фото автора та Олександра Севастянова.
Автор: Тетяна НовакЧитайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter