Новини
АКТУАЛЬНО

У однієї з дівчаток, які жили в чагарниках в Хмельницькому, виявили COVID-19

Дівчатка 7-ми та 9-ти років близько місяця проживали з 30-літньою матір’ю, вагітною вже третьою дитиною, у наметі поміж очерету на перехресті вулиць Прибузька та Старокостянтинівське шосе майже у центрі Хмельницького.

Приїхали, начебто, з Закарпаття. Жодних документів, засобів для існування та хоч якихось натяків на безпеку і належні умови проживання у них не було.

Працівники ювенальної превенції Хмельницького екстренно вилучили двох неповнолітніх дітей з так званої родини та госпіталізували до Хмельницької міської дитячої лікарні.

Як стало відомо XM-inside із достовірних джерел, COVID-19 підтверджено в однієї із двох сестричок. У другої дівчинки ПЛР-тест негативний.

Біоматеріали для перевірки на коронаінфекцію в дітей відбирали у Хмельницькій міській дитячій лікарні у четвер, 14 травня. А вже наступного дня зранку, не дочекавшись результатів лабораторних досліджень, відправили дівчаток у дитячий заклад інституційного догляду, що у Полонському районі.

Супроводжували дітей представники ювенальної превенції поліції.

На сьогодні в цьому закладі перебуває понад 20 дітей. Окрім того, близько 30 осіб – працівники.

Наразі з’ясовується коло контактних осіб. Вирішується питання щодо можливої обсервації вихованців та працівників дитячого закладу.

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter