На Хмельниччині продуктові набори отримали люди з інвалідністю | Поділля News

На Хмельниччині продуктові набори отримали люди з інвалідністю

Набори з найнеобхіднішими продуктами харчування передали громадським організаціям, які опікуються людьми з інвалідністю.

Зокрема, допомогу отримали Хмельницьке обласне товариство Всеукраїнської організації інвалідів “Союз організацій інвалідів України” та Хмельницька обласна організація Українського товариства сліпих.

Ми вдячні всій команді волонтерського штабу за те, що вони у такий скрутний час підтримують людей з інвалідністю. Вже вдруге ми отримали від «Слуг народу» набори з необхідними продуктами харчування. Це вагома допомога для людей з особливими потребами, яка, крім того, позбавить їх зайвих переміщень під час карантину. Сьогодні всі пакунки відправляться отримувачам по області, – зазначив голова Хмельницького обласного товариства Всеукраїнської організації інвалідів “Союз організацій інвалідів України” Анатолій Савчук.

У волонтерському штабі підкреслили, що розуміють наскільки зараз важко соціально вразливим верствам населення, тому, не зважаючи на послаблення карантину, згортати свою діяльність не планують.

Продуктовий набір складається з продуктів першої необхідності: круп кількох видів, цукру, чаю, молока, олії, печива тощо.

Волонтерський штаб «Слуги народу» було створено народними депутатами від Хмельниччини для допомоги медичним закладам області та соціально незахищеним верствам населення.

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter