Новини
Кримінал

На Хмельниччині викрито сім’ю вимагачів

Правоохоронцями Хмельниччини викрито сім’ю вимагачів – батька та двох його синів, які вимагали 540 тис грн у місцевого підприємця.

Свої вимоги спільники ставили при кожній зустрічі та під час чергової з них перейшли до застосовування фізичного насильства. Вони нанесли тілесні ушкодження дружині підприємця та погрожували подальшою фізичною розправою у разі ненадання коштів, повідомляють у прокуратурі

Потерпілий був змушений виконувати незаконні вимоги. Частину коштів він перерахував на банківський рахунок, вказаний зловмисниками. Решту чоловік передав вимагачам у обумовленому ними місці, яке згодом виявилось підпільним гральним закладом. 
Передані потерпілим в якості уявного боргу кошти згодом виявлено правоохоронцями за місцем проживання та знаходження фігурантів кримінального провадження. Окрім того, там виявлено та вилучено знаряддя та засоби для вчинення злочину.

Наразі викритим особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Усім підозрюваним обрано запобіжні заходи у виді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter