Фестиваль «Rock&Buh» обіцяє хмельничанам новий формат та ексклюзиви
На роковій тусівці-2020, як розповідають організатори на Facebook-сторінці фесту, місцеві гурти та сольні виконавці презентують свої музичні доробки через YouTube-канал фестивалю.
Чотири фестивальні концерти транслюватимуться на Rock&Buh Fest YouTube-каналі. З нами будуть незмінні ведучі Myach Dreadball і Victoria Zhuckovska. Склад учасників та детальний розклад виступів будуть оголошені згодом, – зазначають організатори.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/05/ZHukovska-i-Myach-1024x682.jpg)
Крім того, не тільки виступами улюбленців хмельницької рок-публіки відзначиться фестиваль цього року. Через онлайн-сервіси організатори обіцяють «живе» спілкування з учасниками заходу.
В режимі «наживо» всі онлайн-гості фестивалю «Rock&Buh-2020» зможуть особисто подивитися на життя виконавців та дізнатися про їхні творчі плани.
З власних джерел нам вдалось дізнатися, що особливо ретельно до літньої туси готуються два топових колективи міста.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/05/stanza-1024x576.jpg)
Так, абсолютно нову програму під фестиваль готує гурт STANZA. Артисти обіцяють містянам чотири нові композиції та оновлену версію пісні «Ми над Бугом», яку хмельничани вже встигли оцінити.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/05/chumatskyj-shlyah-1024x1003.jpg)
Гурт «Чумацький Шлях CH.SH.», в свою чергу, обіцяє здивувати слухачів живим звучанням нового хіта «Вгору йдеш», кліп на який незабаром побачать фани колективу.
Як зауважують організатори фестивалю, новий формат Rock&Buh створить справжню рокову атмосферу для всіх учасників, не зважаючи на онлайн-формат.
Читайте також: Нові формати заходів: що цікавого чекає на хмельничан
Автор: Тетяна НовакЧитайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter