Футбольний чемпіонат міста Хмельницького відкриє ігровий сезон | Поділля News
Новини
Спорт

Футбольний чемпіонат міста Хмельницького відкриє ігровий сезон

Про майбутнє першості міста по футботу обговорили на центральній спортивній арені Хмельницького. Напередодні відбулась нарада представників команд, що братимуть участь у чемпіонаті.

Наразі попередній склад команд-учасниць має такий вигляд: “ЕпіЦентр-К”, “Хмельницьк-Млин”, “ДБК”, “Ракета”, “Червона зірка”, “Буревісник-НАДПСУ”, “Фенікс-ДЮСШ №1”, “Ковчег”, “Гладіатор”, “Берлога”, “Тетра”, “Карат-Олешин”. У найближчі дні остаточно сформується склад і вже згідно з затвердженим списком буде оприлюднений календар ігор.

За словами голови Хмельницької міської федерації футботу Миколи Кузнєцова, в зв’язку з карантином, матчі будуть проходити без глядачів, а кількість учасників не буде перевищувати 50 осіб. Щоправда переглянути ігри можна буде у мережі Інтернет.

Футбольні команди готові приймати стадіони ДЮСШ №1 та “Локомотив”. У федерації не виключають, що центральні матчі проводитимуть на СК “Поділля”.

Відбуватиметься чемпіонат у два кола, всього 16 турів. Наразі є форс-мажорні обставини у команди “Буревісник-НАДПСУ” (через жорсткі умови карантину в НАДПСУ), на прохання представника команди голосуванням було вирішено те, щоб надати можливість “Буревіснику-НАДПСУ” матчі перших 2-3 турів перенести на резервні дні.

Стартують змагання 8 червня.

Детальніше у сюжеті ТРК “Місто”:

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter