Новини
Дозвілля

Хмельничан запрошують взяти участь у кулінарно-історичному конкурсі

Конкурс «Смачна історія родини» пропонує містянам Хмельницький спортивно-культурний центр «Плоскирів».

Кожне місто має свою історію та культурні традиції. Проте досі існує стереотип, що Хмельницький ‒ місто без історії.

Давайте разом зруйнуємо це хибне твердження і гідно представимо історію нашого міста. Доведемо, що Хмельницький – це мультикультурне місто, де переплелась історія різних народів, які мають власні давні традиції. Ми пропонуємо розказати історію так, як вона збереглася у ваших родинах, – зазначають організатори конкурсу.

Мета заходу – пізнання родинної історії, а через неї ‒ історії рідного краю. У конкурсі можуть взяти участь мешканці міста Хмельницького, а також вихідці з міста.

Аби взяти учать у конкурсі, потрібно надіслати на електронну адресу skcploskyriv@gmail.com, вказавши в темі листа «На конкурс» наступну інформацію:

  • найдавніше сімейне фото в електронному вигляді та розповідь про історію фотографії (хто зображений, коли було зроблено знімок, за яких обставин, яка історія пов’язана з цим фото);
  • покроковий та детальний рецепт з фото традиційної національної випічки, який передається від покоління до покоління у вашій родині.

Обов’язково потрібно вказати, які національності переплелися у вашій родині, до кухні якого народу відноситься рецепт випічки.

Важливо! У конкурсі можуть брати участь унікальні рецепти, раніше не опубліковані в мережі Інтернет.

Матеріали будуть прийматися з 5 по 25 червня. Переможців визначатиме журі та враховуватиме такі критерії, як: унікальність та самобутність фото, оригінальність рецепту та яскравість розповіді.

Переможців буде оголошено 30 червня, вони отримають цінні призи та пам’ятні дипломи.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter