З вандалами та оновленнями: як Хмельницький виходить з карантину (ФОТО)
Поки комунальники дбають про благоустрій відпочинкових зон, деякі хмельничани руйнують те, що вже зроблено у місті.
У парку ім. М. Чекмана готуються до повноцінного відпочинку хмельничан. Нещодавно центральну алею прикрасили квітковими пірамідами.
Днями у парку стартувало будівництво другої черги дитячого майданчика. Тут планують укласти понад 1000 квадратних метрів доріжок з бруківки та штучного покриття, а також облаштувати канатний комплекс, звести піратське судно, встановити гойдалки та лавочки, повідомляють у КП “Парки і сквери міста Хмельницького”.
Вчора у центрі парку знову запрацював фонтан – на радість дітям та дорослим.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/06/park-fontan-768x1024.jpg)
Проте не лише приємними новинами діляться у комунальному підприємстві. На міському пляжі знову “відзначилися” вандали. В черговий раз від рук (чи від ніг?) невідомих осіб постраждали кабінки для переодягання.
Лише 4 дні після ремонту – і знову понівечені кабінки для переодягання на пляжі. Звертаємось до всіх не байдужих! Стали свідками вандалізму – телефонуйте в поліцію! Це майно нашої громади – бережімо його разом! – наголошують комунальники.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/06/plyazh-kabinka-768x1024.jpg)
Нагадаємо, пляжну інфраструктуру псують вже не вперше. На початку року невідомі особи потрощили роздягальні та питний фонтанчик. За оцінкою комунальників, тоді сума завданих збитків сягнула близько тисячі гривень.
Автор: Тетяна НовакЧитайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter