Новини
Армія

Поблизу Хмельницького нацгвардійці ходили в атаку (ФОТО)

Чергові тактичні заняття підрозділів військової частини 3053 Національної гвардії України відбулися на одному з полігонів неподалік Хмельницького.

Гвардійці під керівництвом інструкторів вправлялися у пересуванні на полі бою, в тому числі – потайному висуненні до об’єкта противника, перехід в атаку з траншеї з подоланням мінного поля, зайнятті вогневих позицій.

Окрім того, гвардійці відпрацьовували нормативи з військової топографії, зокрема – руху за азимутами з використанням маскування, а також – з тактичної медицини з накладання кровозупинного джгута та відтягування пораненого з зони вогню.

Відпрацювання нормативів з перевірки підрозділів включали в себе й нормативи з розгортання бойових порядків та з радіаційного й хімічного захисту – подолання зараженої ділянки місцевості з веденням вогню на ходу у загальновійськових захисних комплектах та протигазах.

За результатами перевірки усі підрозділи військової частини 3053 показали позитивні результати та мають достатньо високий рівень для подальшого якнайкращого виконання службово-бойових завдань.

Марина Березюк. Фото автора

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter