Масштабний стихійний смітник поблизу Хмельницького досі не ліквідували | Поділля News
Новини
Екологія

Масштабний стихійний смітник поблизу Хмельницького досі не ліквідували

Стихійне сміттєзвалище площею майже чотири тисячі квадратних метрів виявили на території Давидковецької сільської ради Хмельницького району ще 10 червня цього року. Саме до його ліквідації екоінспектори зобов’язали місцеву владу. Та за встановлений термін сміття так і не прибрали.

“За невжиття заходів по ліквідації стихійного сміттєзвалища відносно посадової особи, а саме – голови Давидковецької сільської ради, складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст.82 Кодексу України про адмінправопорушення”, – повідомили екологи.

Слід зазначити, що сільський голова Давидковецької сільської ради від підписання акту перевірки та протоколу відмовився, проте це не звільняє його від відповідальності.

Матеріали по даному факту направлені Інспекцією до правоохоронних органів щодо встановлення особи(іб), причетних до засмічення земельної ділянки з метою притягнення їх до адміністративної відповідальності та відшкодування шкоди, завданої навколишньому природному середовищу через засмічення земельних ресурсів.

Нагадаємо, перевіряючи дотримання органами місцевого самоврядування делегованих їм повноважень в частині поводження з безхазяйними відходами Державною екологічною інспекцією було встановлено факт засмічення відходами земельної ділянки площею 3900 м2 та об’єм засмічення 2730 м3.

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter