Депутати Хмельниччини вимагають скасувати абонплату за транспортування газу | Поділля News
Новини
» Політика » Депутати Хмельниччини вимагають скасувати абонплату за транспортування газу
Політика

Депутати Хмельниччини вимагають скасувати абонплату за транспортування газу

Вчора на сесії Хмельницької обласної ради депутати більшістю голосів підтримали звернення до Президента та Прем’єр-міністра України щодо негайного скасування абонплати за транспортування газу.

Як повідомляється на сайті “Є“, автор звернення, депутат обласної ради Володимир Федорчук наголошує, що рішення запровадити абонплату за доставку-розподіл блакитного палива є незаконним. Він аргументує це тим, що більшість домогосподарств власним коштом будували газорозподільчі магістралі до своїх осель. Проте у січні цього року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг запровадила дві платіжки за газ: за спожите паливо та його транспортування.

У тесті звернення вимагають економічного обґрунтування тарифу на транспортування газу, а також пояснення в чому різниця в тарифах у різних регіонах країни.

«Громадяни переконані, що держава вкотре обікрала їх і готові до радикальних дій, — йдеться у тексті звернення. — То0му вимагаємо негайно скасувати постанову НКРЕКП про так звану «абонплату за транспортування газу» як таку, що є грабіжницькою та здирницькою. Вона є не чим іншим, як спробою висмоктати додаткові гроші з народу й не ґрунтується на зрозумілих для населення економічних розрахунках».

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter