Новини
Армія

Хмельниччина виконала план по призову офіцерів запасу

Хмельницький обласний військовий комісаріат одним з перших виконав планове завдання по призову на строкову військову службу офіцерів запасу.

Призвані офіцери відбули на навчання до військових вишів, де мають відновити та вдосконалити свої військові знання та навички, повідомляє канал Перший Подільський.

Після тримісячної підготовки офіцерів призначать на посади у військові частини, а також навчальні центри, склади, арсенали тощо. Служитимуть вони в місцях постійної дислокації частин та не залучатимуться до виконання завдань в районі проведення ООС.

На військову службу терміном 18 місяців призиваються офіцери запасу віком до 43 років, які пройшли курс підготовки на військових кафедрах, отримали первинне офіцерське звання, але не проходили військову службу в ЗСУ.

Під час служби офіцери перебуватимуть на повному державному забезпеченні, яке включає медичні послуги, харчування, речове майно, проживання та низку пільг. Їм надається щорічна тридцятиденна відпустка з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірі місячного забезпечення, яке становить в середньому п’ятнадцять тисяч гривень, залежно від звання та посади.

Після шести місяців служби офіцери мають змогу укласти контракт зі Збройними Силами України.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter