Новини
Армія

Сили спеціальних операцій: на Хмельниччині змагаються зв’язківці

На Хмельниччині пройшов другий етап змагань на визначення кращого фахівця зв’язку та екіпаж  серед частин Сил спеціальних операцій. До місця проведення конкурсу прибули переможці першого туру, який проходив у військових частинах.

Змагання проводились у декількох номінаціях, визначались кращі фахівці радіозв’язку, радіорелейного, телекомунікацій та кращий екіпаж.

До програми змагань організатори включили і конкурсні завдання. Це швидкісна стрільба з пістолета і автомата з різних положень з метанням гранати на влучність та евакуація пораненого з командно-штабної машини.

З першого етапу – подолання дистанції по пересічній місцевості та швидкісній стрільбі, почалась запекла конкуренція. Гарні результати показали й військовослужбовці – жінки.

На наступному етапі – надання долікарської допомоги пораненому та його евакуації, відрив від конкурсантів рахувався на секунди. Зв’язківці – спецпризначенці продемонстрували своє вміння швидко і своєчасно евакуювати пораненого з КШМ, оглянути його, накласти джгут та на ношах доставити до умовної точки евакуації. 

В номінаціях на визначення кращих фахівців зв’язку точилась гостра боротьба практично однакових за рівнем підготовки фахівців. Військовослужбовці ССО, як ніхто інший розуміють важливість своєчасного, надійного і стійкого зв’язку. Адже і від їх рівня професійної підготовки залежить збереження життя і безпека спецпризначенців в умовах виконання бойових завдань та успішні і результативні дії розвідувальних груп. 

Погода внесла і свої корективи. Мілкий дощ та хмарність додали зайвий клопіт зв’язківцям, але не вплинули на загальний результат.

– На подібних змаганнях зв’язківці мають змогу поділитись своїм досвідом і досягненнями з колегами з інших частин Сил спеціальних операцій і добре взаємодіяти в подальшому, – зазначив головний суддя змагань підполковник Олександр К.

Щоб вибороти перемогу, бійці демонстували свій високих фаховий рівень та знання на всіх етапах змагань. Результати всіх учасників, і в налаштовані сучасних цифрових радіостанції різних типів, і супутникових комплектів, і розгортанні командно-штабних машини значно перевищили встановленні нормативи. Переможців визначали за загальною сумою балів, і вони будуть представляти Сили спеціальних операцій на змаганнях на кращих фахівців зв’язку Збройних Сил України.

А по завершенні цьогорічних змагань переможці отримали цінні подарунки та грошові премії.

Сергій Жмурко, АрміяInform_Хмельницький

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter