Шепетівська лікарня отримала унікальний апарат ШВЛ
Апарат штучної вентиляції легень такого класу – наразі єдиний у Хмельницькій області.
Збір коштів на апарат ШВЛ на прохання Шепетівської центральної районної лікарні Благодійний фонд “Зміцнення громад” оголосили ще наприкінці березня.
І ось вчора Шепетівська ЦРЛ в межах благодійної акції «Долаємо коронавірус разом!» від фонду та з ініціативи місцевої підприємиці Наталії Завістовської отримала апарат ШВЛ експертного класу «ЮВЕНТ T» виробництва української фірми «UTAS». Його придбали завдяки пожертвам небайдужих жителів громади.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/07/SHepetivka-SHVL-2.jpg)
Як зазначають на сторінці Благодійного фонду, отриманий апарат – найкращої комплектації, єдиний у Хмельницькій області, а також один із найсучасніших, мультифункціональний, обладнаний турбіною з пожиттєвою гарантією. Коштував він 622 200 гривень, а монітор – 99 403 грн.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/07/SHepetivka-SHVL-3.jpg)
До цього у райлікарні був лише один апарат ШВЛ, який відповідає сучасним вимогам. З його допомогою довгий час підтримували життя шепетівчанина, який одним з перших у місті захворів на COVID-19.
Завдяки пожертвам на спецрахунок було зібрано 823 574 гривні, які підуть на потреби Шепетівської ЦРЛ. З них на апарат ШВЛ використано 721 603 тисячі гривень, решту коштів розподілять серед відділень на невідкладні потреби: частина товарів уже оплачена, а частина — в процесі, повідомляють у Фонді.
Автор: Тетяна НовакЧитайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter