Новини
Кримінал

На Хмельниччині банкіра підозрюють у незаконній оборудці з майном

Слідством встановлено, що у 2007 році сім’я хмельничан отримала у банку споживчий кредит у розмірі 126 тис доларів США та для забезпечення виконання зобов’язань передала в іпотеку власну квартиру в обласному центрі площею 95 кв м. 

У зв’язку із неповерненням кредиту квартира заставною вартістю понад 500 тис грн підлягала стягненню на користь банку, проте у 2010 році була відчужена власниками на користь третіх осіб. 
Отриманими від реалізації майна грошовими коштами боржники розпорядилися на власний розсуд, а не для погашення заборгованості по кредитним зобов’язанням.

Виявилось, що вказане стало можливим за сприяння начальника відділення банку, який надав нотаріусу завідомо неправдивий лист про зняття заборони відчуження майна. 

Внаслідок цього, через позбавлення банківської установи можливості звернути стягнення на предмет іпотеки, інтересам юридичної особи спричинено тяжкі наслідки. 

Вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень – зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки та службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки. 

У кримінальному провадженні вживається комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування.  

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter