Новини
Освіта

Хмельницький ВУЗ візьме участь у проекті міжнародної модернізації освіти

Кам’янець-Подільський національний університет ім.Івана Огієнка візьме участь в роботі над одним із проєктів, що будуть фінансуватися за Програмою Європейського Союзу Erasmus+ за напрямком КА2 (Співпраця в галузі інновацій та обмін передовою практикою).

В рамках даного проекту організації різних країн-учасниць отримують можливість разом працювати, розробляти, обмінюватися та передавати кращі практики та інноваційні підходи у сферах освіти, навчання та молоді.

Цьогоріч Програмою Erasmus+ були відібрані десять проєктів, що спрямовані на модернізацію освітніх програм із соціальних наук та інженерії, охорони здоров’я і навколишнього середовища; модернізацію врядування закладів вищої освіти; зміцнення зв’язків системи вищої освіти з економічним і соціальним середовищем. Участь в них візьмуть 46 університетів та інших організацій з України. Сума коштів, яку передбачено витратити на розробку проєктів, складе понад 9 млн євро.

КПНУ ім.І.Огієнка як партнер долучається до реалізації проєкту «Digitalization of economic as an element of sustainable development of Ukraine and Tajikistan (DigEco)» (“Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану”). Він спрямований на діджиталізацію процесів вищої освіти та випуск фахівців з цифрової економіки. Завдяки роботі над цим проектом університет отримає новий досвід та здобуде нові можливості для розвитку економічного факультету та вишу в цілому.

Автор: Катерина Прокопець

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter