ЦВК затвердила склад ТВК Хмельницької області | Поділля News

ЦВК затвердила склад ТВК Хмельницької області

У Хмельницькій області сформовано 17 територіальних виборчих комісії.

Більшість у керівних органах отримала провладна партія “Слуга народу” (9 голів комісій, 3 заступників голів і 5 секретарів комісій), партія “Солідарність жінок України” (4 голів; 4 заступників і 8 секретарів), партія “Голос” (3 голів, у тому числі квота голови обласної комісії; 4 заступника і 3 секретаря).

Жодної керівної посади не дісталось парламентським партіям: “Європейська солідарність”, “Батьківщина”, “Опозиційна платформа – за життя”.

Склад Хмельницької обласної територіальної виборчої комісії ЦВК сформувала так:

  • Голова комісії – Кравцов Олександр Миколайович, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
  • Заступник голови комісії – Нартовський Олександр Володимирович, 1969   року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
  • Секретар комісії – Горланова Олександрина Володимирівна, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

  • Брильова Валерія Ігорівна, 1987 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Гусак Вікторія Василівна, 1965 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Кострубська Наталія Михайлівна, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Матусова Олена Анатоліївна, 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  •  Орлова Жанна Петрівна, 1965 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ СОЮЗ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Пендилюк Світлана Павлівна, 1995 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПОРЯДОК” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Перепелиця Альона Юріївна, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Перехрест Юлія Юріївна, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄДИНИЙ КРИВИЙ РІГ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Приходченко Тетяна Олексіївна, 1967 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Раац Костянтин Валерійович, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Сопрук Віталій Миколайович, 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Тищенко Ніна Михайлівна, 1958 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Чепіга Тамара Олександрівна, 1948 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Козацька Народна Партія” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Шенькарук Сергій Миколайович, 1955 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Шинкарук Володимир Володимирович, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Нагадуємо, на Хмельниччині місцеві вибори відбудуться у 60 територіальних громадах.

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter