Новини
Армія

Хмельницькі бойові учасники отримують грошову компенсацію

Усі учасники бойових дій, які подали необхідні документи до управління соцзахисту, користуються законним правом на 75 відсотків грошової компенсації за комірне. Майже 6 тисяч учасників бойових дій у Хмельницькому отримують таку компенсацію. Про повідомляє АрміяInform.

— Станом на початок серпня поточного року на обліку в нашому управлінні перебуває близько 6 тисяч учасників бойових дій. Близько 3600 осіб із загальної кількості — учасники російсько-української війни в Донецькій та Луганській областях, понад 2300 — ветерани Другої світової, учасники збройних конфліктів на територіях інших держав і військові, які мають (мали раніше) безпосередній стосунок до розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів, — прокоментував начальник управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міськради Словян Ількович.

Крім того, очільник управління додав, що понад 95 % громадян з-поміж цієї пільгової категорії скористалися правом на монетизацію. Тобто оплачують за надані житлово-комунальні послуги повну суму їхньої вартості, а з початком наступного місяця отримують грошову компенсацію розміром 75 % від витрачених раніше коштів.

Автор: Катерина Прокопець

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter