Хмельницькі бойові учасники отримують грошову компенсацію | Поділля News
Новини
Армія

Хмельницькі бойові учасники отримують грошову компенсацію

Усі учасники бойових дій, які подали необхідні документи до управління соцзахисту, користуються законним правом на 75 відсотків грошової компенсації за комірне. Майже 6 тисяч учасників бойових дій у Хмельницькому отримують таку компенсацію. Про повідомляє АрміяInform.

— Станом на початок серпня поточного року на обліку в нашому управлінні перебуває близько 6 тисяч учасників бойових дій. Близько 3600 осіб із загальної кількості — учасники російсько-української війни в Донецькій та Луганській областях, понад 2300 — ветерани Другої світової, учасники збройних конфліктів на територіях інших держав і військові, які мають (мали раніше) безпосередній стосунок до розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів, — прокоментував начальник управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міськради Словян Ількович.

Крім того, очільник управління додав, що понад 95 % громадян з-поміж цієї пільгової категорії скористалися правом на монетизацію. Тобто оплачують за надані житлово-комунальні послуги повну суму їхньої вартості, а з початком наступного місяця отримують грошову компенсацію розміром 75 % від витрачених раніше коштів.

Автор: Катерина Прокопець

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter