Новини
Політика

На Хмельниччині відбулися перші заміни членів ТВК

Своїх представників у територіальних виборчих комісіях наразі замінили 10 політичних сил.

Центральна виборча комісія внесла перші зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів. На Хмельниччині заміни відбулися  у восьми ТВК з 17.

Постановою №179 від  14 серпня 2020 року Центральна виборча комісія внесла зміни до складу ТВК, сформованого 10 серпня. Відповідно до нової постанови на Хмельниччині змінився склад восьми ТВК:

  • Хмельницької обласної – замінили 3 членів ТВК
  • Кам’янець-Подільської районної – 2
  • Хмельницької районної – 3
  • Кам’янець-Подільської міської – 1
  • Красилівської міської – 1
  • Старокостянтинівської міської – 1
  • Хмельницької міської – 3
  • Шепетівської міської – 1.

У зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії, в цих ТВК замінили 15 осіб від 10 політичних сил: партій «Рідне Закарпаття» (4), «Єдиний Кривий Ріг» (2), «Ошукані українці» (2), «Всеукраїнський народний союз» (1), «Стабільність та справедливість» (1), «Зелені» (1), «Наш край» (1), «Наша земля» (1), «Блок Дарта Вейдера» (1) і Ліберальної партії України (1).

Тепер у Хмельницькій обласній ТВК замість Вікторії Гусак від місцевої організації політичної партії «Рідне Закарпаття» працюватиме Алла Вінскевич, замість Жанни Орлової від місцевої організації партії «Всеукраїнський народний союз» – Марина Олійник. Юлію Перехрест від місцевої організації партії «Єдиний Кривий Ріг» замінить Любов Виноградова.

До Кам’янець-Подільської районної ТВК подання про заміну своїх представників внесли місцеві організації партій «Рідне Закарпаття» та «Ошукані українці». Замінили Івана Драгана на Інгу Вишневську, а Дмитра Малахова на Ольгу Рибак відповідно.

У Хмельницькій районній ТВК партію «Єдиний Кривий Ріг» замість Геннадія Гайки тепер представлятиме Василь Шевчук, партію «Стабільність та справедливість» замість Ольги Гребенко – Дмитро Веселов, Ліберальну партію України замість Любові Дзигун – Олександр Перець.

До складу Кам’янець-Подільської міської ТВК від місцевої організації політичної партії «Наш край» наразі увійшов Олег Мазурчак, замінивши Станіслава Ялоху.

У Красилівській міській ТВК партію «Ошукані українці» представлятиме Андрій Галайко, який замінив Андрія Сердюка.

Партія «Рідне Закарпаття» в Старокостянтинівській міській ТВК замінила Сергія Купріяна на Ольгу Барановську.

До Хмельницької міської ТВК замість Нінель Офій від місцевої організації політичної партії «Наша земля» увійшов Андрій Яковлев, замість Домнікії Старої, партія «Блок Дарта Вейдера», – Антоніна Колосовська, замість Тетяни Черней, партія «Зелені», – Юлія Биковська.

У Шепетівській міській ТВК місцева організація політичної партії «Рідне Закарпаття» замінила Євгена Красюка на Світлану Савченко.       

Водночас замін представників партії «Голос» у ТВК Хмельницької області поки не відбулося. Нагадаємо, раніше у політсилі повідомляли, що «Голос» на Хмельниччині «відкликатиме» з ТВК усіх своїх представників.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter