Новини
Освіта

Вчителька з Хмельницького може отримати чверть мільйона гривень за звання кращої

До 50-ти півфіналістів цьогорічного конкурсу потрапила вчителька з Хмельницького Наталія Зима. Вона викладає хімію у Технологічному багатопрофільному ліцеї з загальноосвітніми класами імені Артема Мазура.

В Україні триває конкурс на звання найкращого вчителя країни “Global Teacher Prize Ukraine”.
 Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні.

З поміж 2 000 вчителів з усієї країни, обрали 50 фіналістів. Саме один із них отримає головний приз — 250 000 гривень та візьме участь у навчанні у Global Education&Skills Forum. Цьогоріч звання найкращої може отримати проста хмельницька викладачка.

На сьогоднішній день педагогічний стаж вчительки – 19 років. У її біографії досить багато профільних курсів покращення кваліфікації. Це говорить про те, що людина завжди прагне до розвитку.У своїй педагогічній ідеї жінка зазначає:

“ У насиченому інформаційному потоці кожний потребує широкого спектра навичок і компетентностей, які необхідно розвивати впродовж життя.
Я вчитель, який навчається і змінюється щодня. Мої найвибагливіші вчителі – це мої учні. Скільки уроків для учнів – стільки й для себе. Вони навчають мене, «цифрового емігранта», жити у своєму digital-світі, дарують мені нові відтінки звичних емоцій, я разом з ними будую новий світ, у якому хімія не тільки навчальний предмет, а інструмент розуміння світу,” зазначила Наталія.

На уроках Наталії смартфони давно стали потрібнішими за щоденники. Вона не складає класичні поурочні плани, а планує уроки через план-проект. Улюблені інновації — Kahoot, LearningApps, Edpuzzle, дошки для спільної роботи, сервіси для побудови карт пам’яті тощо.

«Вчителювання — це особлива професія за своїм соціальним впливом, спрямованим у першу чергу на учнів, а через них опосередковано на батьків та громаду в цілому,» розповідає вчителька.

За майже 20 років педагогічної діяльності вона відсвяткувала призові місця своїх учнів на змаганнях ледь не пів тисячі разів. Також два учні Наталії склали ЗНО з хімії на 200 балів.

Вже 31 серпня стануть відомі імена ТОП-10 вчителів країни. Вони зберуться у вересні в асесмент-центрі у Львові. Тут на них чекатимуть нові знайомства, робота в командах, розваги та презентації, під час яких члени журі оберуть переможця.

Автор: Катерина Прокопець

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter