Новини
Фінанси

Чим закінчиться справа закупівлі чаю для ХАЕС

Громадська організація “Центр протидії корупції” оскаржує закупівлю чаю на тендері, що відбувся у березні цього року. Про це стало відомо з сайту УКР.АВ. Центр протидії корупції звернувся до Антимонопольного комітету України.

У березні цього року ХАЕС було організувано тендер на закупівлю чаю. Участь у вказаній закупівлі взяли чотири учасники серед яких були і ПП “БСП-ОВОЧІ” та ФОП  Тихонюк Людмила Володимирівна. За результатами аукціону, перемогу отримав підприємець, із яким “Енергоатом” уклав договір на суму 44 тис. 388 грн.

Проаналізувавши тендерні пропозиції, юристи ЦПК дійшли висновку, що вказані учасники закупівлі  узгоджували свої дії.

Так, ПП «БСП-ОВОЧІ» не завантажило у складі своєї тендерної пропозиції більшість документів, які вимагав Енергоатом. Завантажені документи, однак, не були засвідчені електронно-цифровим підписом.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, ФОП Тихонюк Л.В. має контактний мобільний номер телефону: +380679568880, який за даними моніторингового порталу Dozorro, стоїть також у її суперника. Окрім того, останній зазначив контактною електронною скринькою: optpolonnetihonyukl@gmail.com, яка вочевидь містить у своїй назві прізвище суперника.

Автор: Ірина Беднаровська

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter