Хмельницький БФ “Карітас” відкрив інклюзивний майданчик
Сьогодні о 12:00 у Хмельницькому відбулось урочисте відкриття інклюзивного майданчика, до створення якого долучились сотні волонтерів. Про це повідомляє Карітас Хмельницький.
Тепер місто Хмельницький має новий інклюзивний майданчик для діток. До його створення долучились: сотні волонтерів Волонтерського Лідерського Руху, а також засновник та керівник Дейна Олена, працівники органів місцевого самоврядування, БО ХОБФ Карітас і директор отець мітрат Іван Данкевич. Також допомогли сотні людей з різних куточків України, яким небайдужі дітки.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/09/119710069_1766698936816539_4570019577361862105_n.jpg)
Щасливі очі дітей та їхні посмішки — це ті речі, які наповнювали енергією та мотивували коли руки опускалися, – йдеться у повідомленні обласного фонду “Карітас”.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/09/119714949_1766699073483192_1456912949007093921_n.jpg)
На відкритті дітям організували веселощі, цікаві ігри та розваги. Карітас запрошує всіх відвідати нове місце дитячої радості, яке знаходиться за адресою: місто Хмельницький, вул. Зарічанська 10/3. Для поліпшення настрою беріть із собою бульбашки та повітряні кульки для діточок.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2020/09/119704012_1766699033483196_8293803012456711233_n.jpg)
Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter