Новини
Освіта

У Хмельницькому визначилися з ректором університету

У конкурсі на посаду очільника Хмельницького університету управління та права ім. Л. Юзькова перемогла єдина кандидатка.

Вчора, 29 вересня, виборча комісія оголосила результати виборів ректора ХУУП. Новим керівником одного з найбільших вишів обласного центру стала Ірина Ковтун.

Всього у виборах очільника закладу брали участь 140 виборців. “За” нову ректорку університету віддали 91 голос, “проти” – 26. Не брали участі у голосуванні 18 осіб. 5 бюлетенів визнані недійсними.

Нагадаємо, нового керівника ХУУПу обирали в зв’язку із закінченням контракту з попереднім ректором, Олегом Омельчуком, якого рішенням останньої сесії Хмельницької обласної ради було звільнено з посади. Як роз’яснили у Міністерстві освіти та науки, одна і та сама особа не може бути керівником відповідного вищого навчального закладу понад два строки (згідно з вимогами ч. 1 ст. 42 Закону України «Про вищу освіту»). Олег Омельчук очолював хмельницький виш від 2010 року, два терміни поспіль.

Фото з Фейсбук-сторінки Ірини Ковтун.

Довідка: Ірина Ковтун з 2018 року працювала на посаді проректора з нормативного та науково-методичного забезпечення, доцента кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова. У 2008 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Діяльність органів місцевого самоврядування на регіональному рівні в Україні: організаційно-правові особливості та шляхи вдосконалення». Член Хмельницької обласної організації Спілки економістів України.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter