Платники податків Хмельниччини до бюджетів усіх рівнів сплатили майже 10 мільярдів гривень | Поділля News
Новини
Бізнес

Платники податків Хмельниччини до бюджетів усіх рівнів сплатили майже 10 мільярдів гривень

За підсумками жовтня дохідна частина державного  бюджету  додатково поповнилася понад 150 мільйонами гривень.

Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області, за результатами роботи протягом десяти місяців 2020 року бізнес-спільнотою краю перераховано до бюджетів усіх рівнів майже 10 мільярдів гривень податкових платежів, що становить 105,8%.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до бюджету зросли на 917 мільйонів гривень. Додаткові надходження склали 544 мільйони гривень. Забезпечено збір до державної і місцевих скарбниць за усіма бюджетоформуючими податками, що складає 110 відсотків виконання.

За підсумками жовтня цього року до дохідної частини державного  бюджету  додатково надійшло понад 150 мільйонів гривень. Місцеві бюджети отримали з плюсом до завдання майже 80 мільйонів гривень. У порівнянні з минулим роком, надходження зросли на 175,5 мільйона гривень або на 16,5% відсотка.

Позитивна динаміка податкових надходжень – це у першу чергу заслуга бізнесу, який сплачує податки і робить реальний конкретний внесок у розвиток області і країни. Сприяє цьому активна співпраця податкової служби з владою і громадою. Зокрема, з обласною державною адміністрацією, об’єднаними територіальними громадами та бізнес-асоціаціями. Також позитивний результат наповнення бюджету досягається ефективним онлайн-спілкуванням з підприємницькою спільнотою з роз’яснення податкових новацій, процесу реєстрації податкових накладних та інших важливих питань для розвитку бізнесу, – прокоментували результати діяльності у податковій службі Хмельниччини.

На сьогодні пріоритетом податкової служби є наповнення бюджету, що забезпечується сучасним сервісним обслуговуванням бізнесу, активною протидією спробам мінімізації оподаткування через певні ризики та схеми, а також впровадження у практику нових форм комунікацій з електронного документообігу.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter