На Хмельниччині гвалтівника-рецидивіста засудили на 8 років | Поділля News
Новини
Кримінал

На Хмельниччині гвалтівника-рецидивіста засудили на 8 років

Відбувши покарання за згвалтування та вбивство, мешканець села на Ярмолинеччині знову взявся за старе. Крім вчиненого насильства, він також намагався незаконно утримувати у своєму помешканні потерпілу.

Винним у зґвалтуванні, вчиненому повторно, та у незаконному позбавленні волі визнав 39-річного селянина Ярмолинецький районний суд. Остаточна міра покарання, визначена судом, – 8 років позбавлення волі.

Як йдеться у вироку суду, у березні цього року, пізно увечері, до помешкання жительки села на Ярмолинеччині непомітно зайшов її п’яний сусід. Схопивши жінку за шию, босою та в одній нічній сорочці вивів на безлюдну галявину. Там і зґвалтував. Знаючи, що чоловіка раніше судили за зґвалтування і вбивство потерпілої, та побоюючись за своє здоров’я та життя, жінка, котра має інвалідність ІІ групи, навіть не намагалася пручатися. Далі, як йдеться у матеріалах суду, кривдник взяв жертву за шию і повів до себе додому для подальшого задоволення статевої пристрасті. Утім, вчинити задумане не встиг. До помешкання прибігли дорослі сини жінки, вибили двері і звільнили матір з полону.

І потерпіла, і свідки підтвердили ці обставни у суді. Крім того, жінка додала, що обвинувачений намагався її зґвалтувати ще 20 років тому. Після невдалої спроби, наступного дня, він вбив і зґвалтував іншу жінку. також потерпіла підозрює, що після повернення з місць позбавлення волі, сусід ночами ходив під її вікнами. Такої ж думки і її син. Того вечора він з дружиною приїхав до матері і, не заставши її вдома, забив на сполох. Коли ж брат розповів, що перед цим вдень пив спиртне з обвинуваченим, чоловіки запідозрили недобре й одразу кинувся до сусідського помешкання., повідомляють у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Підсудний свою вину у судовому засіданні не визнав. Натомість розповів свою версію: мовляв, того дня багато пив, в тому числі, і з сином потерпілої, а увечері ліг спати. Коли ж прокинувся, то застав у себе сусідів, які його побили і викликали поліцію. Також запевнив, що жінку не кривдив.

«Вина обвинуваченого в інкримінованих йому кримінальних правопорушеннях підтверджується дослідженими у справі доказами, – зауважує суд, звертаючи увагу на покази потерпілої і свідків, що узгоджуються між собою і іншими доказами. – Тому, суд вважає вину обвинуваченого доведеною поза розумним сумнівом».

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter