Хмельничанин вийшов у півфінал Чемпіонату Європи з боксу

“Авангардівець” Денис Слабай переміг минулорічного призера Чемпіонату і забезпечив собі, як мінімум, бронзову медаль на молодіжному Євро-2020.

Новину про перемогу хмельницького спортсмена повідомили у боксерському клубі “Авангард”.

Чемпіонат Європи серед молоді, м. Будва, Чорногорія. 1/4 фіналу. “Авангардівець” Денис Салабай (81 кг) в напруженому та видовищному двобої одноголосним рішенням суддів (5:0) переміг литовця, призера минулорічного Чемпіонату Європи серед молоді та пробився в півфінал Чемпіонату, – йдеться у повідомленні.

За інформацією Федерації боксу України, збірна команда боксерів сьогодні, 18 листопада, має у чвертьфіналі вже 5 перемог. Крім Дениса Салабая, який переміг литовця Габреліуса Савіцкаса і забезпечив собі як мінімум бронзову медаль, до півфіналу також пройшли: лідер молодіжної збірної України у категорії до 64 кг Бозорбой Матякубов, Ілля Тогобицький, Геннадій Масленніков та Юрій Захареєв.

Автор: Тетяна Новак