Новини
Суспільство

Інсультний центр запрацює на базі неврологічного відділення Хмельницької обласної лікарні

Велику партію обладнання та меблів у маніпуляційну кімнату та лікувальні палати до новоствореного Інсультного центру на базі Хмельницької обласної лікарні передала компанія «Епіцентр».

Зокрема, функціональні ліжка,  медичні шафи, маніпуляційні столики, канапи, холодильники, телевізори, тумбочки, матраци.

«Працюючи в оперативному штабі з протидії коронавірусу при Хмельницькій ОДА, компанія «Епіцентр» продовжує оснащення закладів охорони здоров’я Хмельниччини», — відзначає Світлана Павлишина, представник групи компаній «Епіцентр». ««Епіцентр» передав обладнання для інсультного центру, зокрема для палат, де будуть знаходитися хворі. Це багатофункціональні ліжка, зроблені під замовлення меблі, які підлягають дезінфекції, і також сучасне медичне обладнання для маніпуляційних кімнат. Щоб перебування в лікарняних палатах для майбутніх пацієнтів стало зручним та затишним, передаємо також побутову техніку».

За словами медиків, найбільша кількість випадків смертності в Україні серед пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями. Щороку від інфаркту та інсульту помирає понад 40 тисяч людей. Саме тому керівництвом Хмельницької обласної лікарні було прийняте рішення відкрити спеціалізований заклад для надання високопрофесійної медичної допомоги інсультним та інфарктним хворим.

«У нових палатах встановили два вертикалізатори і ще два планується. Вони призначені для хворих, яких після інсультів будемо навчати ходити, розмовляти, їсти. У межах державної програми хворі практично не будуть сплачувати власних коштів за лікування. Зменшення кількості серцево-судинних захворювань, зокрема інсультів це один із пріоритетів уряду та соціально відповідального бізнесу», – говорить директор КНП «Хмельницька обласна лікарня» Яків Цуглевич.

Лікарі переконані, що відкриття Інсультного центру на Хмельниччині зумовить зменшення смертності, збереження життя та здоров’я сотням хворих подолян.

Автор: Наталя Кошай

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter