Новини
Дозвілля

Школярі з Хмельниччини перемогли у Всеукраїнському конкурсі спортивної фотографії

Діана Ковбасюк з Красилівського району та Тимур Сухарєв з обласного центру посіли перше та друге місця у номінації «Діти до 16 років». Цьогоріч у конкурсі спортивної фотографії взяли участь 120 професіоналів та аматорів з 16 областей країни.

Фото, зроблене з висоти понад 3 метри, стало «срібним» на конкурсі спортивної фотографії. Ідейник та модель – старшокласник з НВК №10 Ілля Русін. Фотограф – його друг Тимур Сухарєв. Хлопці розповідають: світлину зробили під час занять вуличним баскетболом і не могли подумати, що воно стане призовим.

На творче змагання Ілля із другом відправили 5 світлин. Юнак розповідає: фотографують тривалий час. У переважній більшості – свої «фінти», адже старшокласники активно займаються спортом: від баскетболу до фехтування.

Всеукраїнський конкурс передбачає три номінації: фотографи-професіонали, фотографи-аматори та діти до 16 років. За період його існування призерами лише у наймолодшій номінації ставали шестеро дітей. Усі – з Хмельницького. Випадки, коли одразу два щаблі були за фотографами з Хмельниччини, – не поодинокі.

Загалом у конкурсі взяли участь близько 120 учасників з 16 областей України. Світлин надіслали пів тисячі. Найактивнішою цьогоріч була саме Хмельниччина. 

Детальніше у сюжеті МТРК Місто

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter