Новини
Дозвілля

У Хмельницькому до свята облаштували ще одну фотозону

Нове місце для новорічних селфі та фото на пам’ять – дерев’яний білий щит з яскраво-червоними декораціями та підсвіткою, встановлений біля Хмельницької міської ради, – стане тлом для фотознімків впродовж новорічно-різдвяних свят.

Традиційно виготовленням таких фотозон займаються учні вищого професійного училища №25 професії «живописець-оформлювач вітрин, приміщень та будівель та їхні наставники – майстри виробничого навчання і викладачі.

До облаштування фотозони також долучилися наші електрики, які допомогли монтувати елементи освітлення на ялинку (одна з декорацій фотозони – ред.), а також на всю фотозон, – розповідає директорка вищого професійного училища № 25 Олена Заїка.  

Також очільниця закладу зазначила: під час роботи дещо змінилася першочергова концепція запланованої фотозони, тому її монтаж тривав близько трьох тижнів.

Займаються облаштуванням території біля будівлі міської ради напередодні новорічних свят учні ВПУ другий рік поспіль.

Поруч із новою зоною для фото є й уже знайомий хмельничанам різдвяний вертеп, який вперше під стінами міської ради з’явився ще 2018 року.

Автор цієї фотозони, як і декількох муралів, в тому числі, зображення Хмельмена у мікрорайоні Гречани, – художник, викладач Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Андрій Томчишин.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter