Новини
Бізнес

«Контінентал Фармерз Груп» підбиває підсумки збору пізніх зернових культур

Під час жнив на полях «Контінентал Фармерз Груп» працювали 93 власних комбайни CLAAS LEXION. Всього у 2020 році «Контінентал Фармерз Груп» зібрала врожай зернових, бобових і олійних культур із площі 187,7 тисячі гектарів.

Врожай зібрали зі 100% запланованих площ – це понад 86 тисяч гектарів. Під соняшник було відведено – 32,2 тисячі гектарів, під сою – 31,9 тисячі гектарів, кукурудзу зібрано з 21,8 тисячі гектарів. Валовий збір цих культур становить 105,3 тисячі тонн, 90,2 тисячі тонн, 205,8 тисячі тонн, відповідно. У «Контінентал» відзначають високі показники врожайності пізніх зернових: соняшнику – 3,27 т/га, сої – 2,83 т/га, кукурудзи – 9,40 т/га.

«Збиральний сезон-2020 відбувався в умовах мінливої погоди з періодичними інтенсивними опадами. Тому продовжився період вегетації, а жнива затягнулися, – коментує операційний директор «Контінентал Фармерз Груп» Віталій Ставнічук. – Врожай мав підвищену вологість, збір потребував додаткових витрат на найману техніку, але ми були готові до такого розвитку подій, оскільки орієнтуємося на довгостроковий прогноз погоди. Збиральна кампанія відбувалася злагоджено, з використанням планової кількості техніки — комбайнів, перевантажувачів та транспорту для перевезення».

Під час жнив на полях «Контінентал Фармерз Груп» працювали 93 власних комбайни CLAAS LEXION. 30 з них – на гусеничному ходу, що дало змогу ефективно зібрати врожай при підвищеній вологості ґрунту. Для перевезення зібраного врожаю та підвищення продуктивності на кожних два комбайни використовували один перевантажувач. Аграрії зазначають, що процес збору, вивантаження та переміщення зерна – повністю автоматизований. Ведеться облік зібраних площ, перевезених тонн, одразу виготовляються документи на врожай.

Нагадаємо, на початку листопада «Контінентал» завершив збір картоплі із загальної площі 1,6 тисячі гектарів. Середня валова врожайність культури у Компанії склала 36 т/га, це вище за планові показники. Всього у 2020 році «Контінентал Фармерз Груп» зібрала врожай зернових, бобових і олійних культур із площі 187,7 тисячі гектарів.

Надія Штокало.

Фото надане Максимом Мармурою

Автор: Адміністратор сайту

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter