Новини
Суспільство

Записатися на прийом до фахівців служби зайнятості подоляни можуть онлайн

У Хмельницькій обласній службі зайнятості діє сучасний сервіс для осіб, що шукають роботу та безробітних – «Електронна черга». Такий електронний сервіс спрощує комунікацію між шукачами роботи та службою зайнятості, що особливо актуально у період пандемії COVID-19.

За допомогою електронної черги мешканці області можуть самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на відвідування до будь-якого центру зайнятості на первинний прийом для реєстрації у центрі зайнятості чи філії Хмельницького ОЦЗ; для отримання консультацій з питань сприяння працевлаштуванню, вибору професії, профнавчання, профорієнтації, тимчасової зайнятості, юридичних аспектів у сфері зайнятості тощо.

Як записатися до фахівця служби зайнятості?

Для цього необхідно зайти на головну сторінку сайту служби зайнятості www.dcz.gov.ua та клікнути на віконце «Електронна черга». Далі обрати підрубрику «Запис на відвідування». Заповнити обов’язкові поля та вказати мету відвідування, обрати центр зайнятості, бажану дату та час відвідування.

Якщо ви зарезервували для себе час за допомогою “Електронної черги”, не потрібно отримувати талон на відвідування, чекаючи у черзі – можна безпосередньо підійти до робочого місця фахівця центру зайнятості на зареєстрований особистий час та мати при собі необхідні документи.

Довідково: у 2020 році сервісом «Електронна черга» на Хмельниччині скористалися 322 особи.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter