Новини
Культура

У Хмельницькому пройшла акція у підтримку Андрія Антоненка (ВІДЕО)

Благодійний концерт на підтримку відомого музиканта, засновника і фронтмена гурту Riffmaster, а також захисника-добровольця Андрія Антоненка, прийшов у Хмельницькому.  

Участь у концерті взяли друзі та однодумці Андрія: Сергій Присяжний (фронтмен гурту «Мотор’ролла»), Андрій Журба (фронтмен гурту «Станза»), Христина Панасюк, Ігор Білий, Артем Харченко.

Артисти без вагань погодились стати учасниками благодійної акції для збору коштів для родини Антоненка.

«Людину позбавили волі безглуздим, безпідставним судилищем. Ми абсолютно з цим не згодні і тому ми тут. Впевнені в тому, що ви, як і ми, не згодні з цим. Разом ми переможемо», – зазначив Андрій Журба.

Сергій Присяжний під час свого виступу розповів, що у його товариша Андрія Антоненка особлива анатомія тіла, але на ці особливості не звертає увагу суд:

«Я говорю про такі факти, які для нас з вами не є відкриттям, але чомусь судді не бачать таких банальних речей».

Також серед присутніх було багато волонтерів з Хмельницького, які готові допомогти, підставити плече для однодумця.

Під час заходу лунали авторські пісні музикантів, кавери та сингли Riffmaster. Найвідомішу пісню, гімн спецназу «Тихо прийшов, тихо пішов» присутні співали всі разом.

Зібрані під час заходу благодійні кошти передадуть дружині Антоненка, яка залишилась без роботи через часту відсутність на робочому місці у зв’язку з тим, що вона постійно приходила в слідчий ізолятор, приносила передачі, підтримувала чоловіка, брала участь в мітингах на його підтримку.

Організатори закликали підтримати родину Андрія та його дружину Світлану. Її карта 4149 6293 1537 2425 (Світлана Антоненко)

Нагадаємо, Андрія Антоненка, а також лікарку й волонтерку Юлію Кузьменко та військову медсестру Яну Дугарь обвинувачують у вбивстві журналіста Павла Шеремета.

Наталія Кошай. Фото та відео автора.

У відео використана музика: Riffmaster – Тихо Прийшов, Тихо Пішов

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter