Новини
Суспільство

На Хмельниччині перевірять понад два десятки лікарень

В першу чергу інспектуватимуть ті медичні заклади по всій Хмельницькій області, в яких лікують хворих на коронавірус. Перевірятимуть у лікарнях дотримання протипожежних заходів.

Нарада щодо забезпечення і контролю за належним дотриманням протипожежних заходів у закладах охорони здоров’я області під головуванням заступника голови Хмельницької ОДА Сергія Тюріна відбулася вчора, 4 лютого. За словами посадовця, першочергово перевірять 23 лікувальних заклади області, які надають допомогу хворим на коронавірусну інфекцію.

Наразі на території області розташовано 1904 об’єкти з масовим перебуванням людей: 112 – готелів та хостелів, 16 пансіонатів, 64 будинки для людей похилого віку та осіб з інвалідністю, 738 дошкільних закладів освіти, 637 загальноосвітніх та 31 вищий навчальний заклад, 33 професійно-технічних заклади, 102 гуртожитки, 56 закладів охорони здоров’я стаціонарного типу (обласного підпорядкування – 24, міського, районного підпорядкування – 42), 1037 ФАПів та амбулаторій, 61 торговельно-розважальний центр.

За словами начальника ГУ ДСНС в області Едуарда Братка, у період з грудня 2019 року по березень 2020 року працівниками ГУ ДСНС в області було проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки у 56 лікувальних закладах. Під час перевірок цих об’єктів виявлено 1504 порушення, з них 404 порушення не усунуто протягом попередніх років. За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання приписів ДСНС до адміністративної відповідальності притягнуто 64 керівника об’єктів і відповідальних посадових осіб. Для керівників решти закладів було вручено відповідні приписи з термінами на усунення порушень.

Серед іншого Сергій Тюрін наголосив, що з працівниками медичних закладів потрібно провести роз’яснювальну роботу, адже як показує практика в стресовій ситуації медперсонал не володіє елементарними правилами пожежної безпеки.

Так, за результатами обговорення вирішено першочергово здійснити перевірку 23 закладів охорони здоров’я, де перебувають хворі з COVID-19, щодо забезпечення і дотримання усіх необхідних правил, вимог і стандартів протипожежної безпеки, повідомляють у Хмельницькій ОДА.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter