На чемпіонаті України хмельницькі боксери здобули 5 медалей

Одне “золото” та чотири “бронзи” – про такий здобуток хмельницьких спортсменів повідомляють у боксерському клубі “Авангард”. Турнір, який став першою великою подією в українському боксі в цьому році, важливий також тому, що за результатами національної першості формуватиметься склад збірної, яка представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи.

Фінальні поєдинки Чемпіонату України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років відбулися 13 лютого у Чернівцях. За результатами змагань перемогу у загальному медальному заліку посіла команда Києва. Друге та третє місця – в активі Київської та Черкаської областей.

Хмельничани з чемпіонату привезли 5 медалей. Чотири “бронзи” здобули Ольга Барабаш (64 кг), Марія Лусте (75 кг), В’ячеслав Гаврилюк та Максим Драч (обидва – +91 кг).

У фіналі Анастасія Лісінська (54 кг) перемогла одноголосним рішенням суддів київську боксерку та виборола “золото” Чемпіонату, повідомляють в “Авангарді”.

За інформацією Федерації боксу України, ще одна бронза в активі Хмельниччини – у Сабіни Новосад.

Автор: Тетяна Новак