Новини
Події

У прикордонній академії Хмельницького вчилися знешкоджувати диверсантів

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Хмельницькій області провела спеціальне антитерористичне тренування на базі Національної академії Державної прикордонної служби ім. Богдана Хмельницького.

У навчаннях були задіяні представники регіональних підрозділів Служби безпеки, НА ДПСУ та інших суб’єктів боротьби з тероризмом.

Головною метою тренувальних зборів стала перевірка й удосконалення рівня міжвідомчої взаємодії в умовах імовірної диверсійної та терористичної загроз.

Учасники навчань відпрацювали алгоритм спільних дій із нейтралізації «злочинців», які за легендою тренувань проникли на територію військового закладу для здійснення диверсії. Силовики провели комплекс оперативно-розшукових, контррозвідувальних та фільтраційних заходів із виявлення та знешкодження умовних диверсантів.

Завдяки злагодженим і швидким діям правоохоронців зловмисників було затримано, а наслідки їхньої підривної діяльності нейтралізовано.

Координаційна група проаналізувала кожен етап тренувань, відзначивши достатній рівень скоординованості дій учасників навчань, та визначила напрямки для подальшого підвищення рівня контрдиверсійної роботи.

За матеріалами пресгрупи УСБУ у Хмельницькій області.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter