Новини
Суспільство

Семеро мешканців Хмельниччини задекларували доходи у понад мільйон гривень

З початку року триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році. Протягом січня-лютого 2021 року до територіальних підрозділів ГУ ДПС у Хмельницькій області жителями краю подано 880 декларацій про майновий стан і доходи та  задекларовано доходів на загальну суму майже 100 мільйонів гривень.

Такими громадянами з отриманих доходів визначено податкові зобов’язання до сплати в бюджет у розмірі 4,4 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 700 тисяч військового збору. Найчастіше статки декларанти отримували від успадкованого чи отриманого у дар майна та від продажу рухомого та нерухомого майна, отримання додаткового блага.

Із загальної чисельності поданих декларацій – 242 декларації на отримання податкової знижки відповідно до вимог статті 166 Податкового кодексу України. Сума ПДФО до повернення – 800 тисяч гривень.

На сьогодні доходи у сумі понад 1 мільйон гривень задекларували 7 жителів Хмельниччини,  які проживають у місті Хмельницькому, Городку, Дунаївцях, Кам’янці-Подільському та Старокостянтинові. Згідно з поданими деклараціями громадяни-мільйонери задекларували здебільшого такі види доходів: заробітна плата, продаж майна, спадщина, дарування, інвестиційний прибуток, іноземні доходи, оренда майна.

Податкова служба спрямовує свої зусилля на створення максимально зручних умов для декларування громадянами доходів – від надання інформаційних послуг до часткового автозаповнення декларації в Електронному кабінеті.

Нагадуємо, громадяни та фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, мають право подати декларацію за 2020 рік до 01 травня 2021 року. Податкові зобов’язання, визначені такими фізичними особами у деклараціях, мають бути сплачені до 02 серпня 2021 року.

Фахівці ДПС звертають увагу подолян, що заповнити і подати декларацію найбільш зручно та оперативно варто зробити в електронній формі.

За матеріалами ДПС у Хмельницькій області

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter